ERA-8ARB1331V
MFR.Part #
ERA-8ARB1331V
JLCPCB Part #
C4054998
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS