ERA-8ARB1152V
MFR.Part #
ERA-8ARB1152V
JLCPCB Part #
C2094194
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS