ERA-8ARB1072V
MFR.Part #
ERA-8ARB1072V
JLCPCB Part #
C2094372
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS