ERA-8APB9091V
MFR.Part #
ERA-8APB9091V
JLCPCB Part #
C4275785
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS