ERA-8APB8872V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8APB8872V
JLCPCB Part #
C4197695
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS