ERA-8APB8661V
MFR.Part #
ERA-8APB8661V
JLCPCB Part #
C2094756
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS