ERA-8APB6341V
MFR.Part #
ERA-8APB6341V
JLCPCB Part #
C4053476
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS