ERA-8APB5622V
MFR.Part #
ERA-8APB5622V
JLCPCB Part #
C3994955
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS