ERA-8APB4422V
MFR.Part #
ERA-8APB4422V
JLCPCB Part #
C4242932
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS