ERA-8APB2872V
MFR.Part #
ERA-8APB2872V
JLCPCB Part #
C2094186
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS