ERA-8APB2742V
MFR.Part #
ERA-8APB2742V
JLCPCB Part #
C4069271
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS