ERA-8APB2612V
MFR.Part #
ERA-8APB2612V
JLCPCB Part #
C4163217
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS