ERA-8APB243V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8APB243V
JLCPCB Part #
C4096165
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS