ERA-8APB2432V
MFR.Part #
ERA-8APB2432V
JLCPCB Part #
C2094012
Description
-55℃~+155℃ 150V 24.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS