ERA-8APB183V
MFR.Part #
ERA-8APB183V
JLCPCB Part #
C2094252
Description
-55℃~+155℃ 150V 18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS