ERA-8APB1472V
MFR.Part #
ERA-8APB1472V
JLCPCB Part #
C2093991
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS