ERA-8APB1151V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8APB1151V
JLCPCB Part #
C4299248
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS