ERA-8APB113V
MFR.Part #
ERA-8APB113V
JLCPCB Part #
C2094266
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS