ERA-8AHD34R8V
MFR.Part #
ERA-8AHD34R8V
JLCPCB Part #
C20018032
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS