ERA-8AHD30R9V
MFR.Part #
ERA-8AHD30R9V
JLCPCB Part #
C20018027
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS