ERA-8AHD270V
MFR.Part #
ERA-8AHD270V
JLCPCB Part #
C2143237
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 27Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS