ERA-8AHD220V
MFR.Part #
ERA-8AHD220V
JLCPCB Part #
C2088775
Description
-55℃~+155℃ 150V 22Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS