ERA-8AHD20R5V
MFR.Part #
ERA-8AHD20R5V
JLCPCB Part #
C20018011
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS