ERA-8AHD19R6V
MFR.Part #
ERA-8AHD19R6V
JLCPCB Part #
C20018010
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS