ERA-8AHD18R7V
MFR.Part #
ERA-8AHD18R7V
JLCPCB Part #
C20018008
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS