ERA-8AHD18R2V
MFR.Part #
ERA-8AHD18R2V
JLCPCB Part #
C20018007
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS