ERA-8AHD14R7V
MFR.Part #
ERA-8AHD14R7V
JLCPCB Part #
C20017999
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS