ERA-8AHD12R1V
MFR.Part #
ERA-8AHD12R1V
JLCPCB Part #
C20017992
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS