ERA-8AHD11R3V
MFR.Part #
ERA-8AHD11R3V
JLCPCB Part #
C20017989
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS