ERA-8AED93R1V
MFR.Part #
ERA-8AED93R1V
JLCPCB Part #
C20017975
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS