ERA-8AED90R9V
MFR.Part #
ERA-8AED90R9V
JLCPCB Part #
C20017710
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS