ERA-8AED9090V
MFR.Part #
ERA-8AED9090V
JLCPCB Part #
C20017706
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS