ERA-8AED821V
MFR.Part #
ERA-8AED821V
JLCPCB Part #
C20017682
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS