ERA-8AED7682V
MFR.Part #
ERA-8AED7682V
JLCPCB Part #
C20017669
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS