ERA-8AED7681V
MFR.Part #
ERA-8AED7681V
JLCPCB Part #
C20017668
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS