ERA-8AED751V
MFR.Part #
ERA-8AED751V
JLCPCB Part #
C20017663
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS