ERA-8AED7322V
MFR.Part #
ERA-8AED7322V
JLCPCB Part #
C20017660
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS