ERA-8AED680V
MFR.Part #
ERA-8AED680V
JLCPCB Part #
C2143201
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 68Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS