ERA-8AED64R9V
MFR.Part #
ERA-8AED64R9V
JLCPCB Part #
C20017633
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS