ERA-8AED622V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8AED622V
JLCPCB Part #
C20017621
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS