ERA-8AED5900V
MFR.Part #
ERA-8AED5900V
JLCPCB Part #
C20017605
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS