ERA-8AED57R6V
MFR.Part #
ERA-8AED57R6V
JLCPCB Part #
C20017604
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS