ERA-8AED562V
MFR.Part #
ERA-8AED562V
JLCPCB Part #
C20017596
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS