ERA-8AED5362V
MFR.Part #
ERA-8AED5362V
JLCPCB Part #
C20017583
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS