ERA-8AED47R5V
MFR.Part #
ERA-8AED47R5V
JLCPCB Part #
C20017556
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS