ERA-8AED4641V
MFR.Part #
ERA-8AED4641V
JLCPCB Part #
C20017546
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS