ERA-8AED4640V
MFR.Part #
ERA-8AED4640V
JLCPCB Part #
C20017545
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS