ERA-8AED4322V
MFR.Part #
ERA-8AED4322V
JLCPCB Part #
C20017532
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS