ERA-8AED4021V
MFR.Part #
ERA-8AED4021V
JLCPCB Part #
C20017519
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS