ERA-8AED3650V
MFR.Part #
ERA-8AED3650V
JLCPCB Part #
C20017498
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS